// článek...

Výprodej

Nej | Zahradní nábytek: Latest post

Venkovní žaluzie nejen pro dům

Dnes bychom Vás rádi seznámili s možností instalace tzv. venkovních žaluzií, které lze instalovat nejen na Váš dům, ale také například na moderní chatu nebo zahradní domek. Venkovní žaluzie se staly během posledních pár let součástí moderních rodinných domů a chat.

Žaluzie montované v exteriéru umožňují plynulou regulaci přirozeného osvětlení, které proníká skrze okna do vnitřních obytných prostor. Venkovní žaluzie zachycují přímé sluneční záření a tím zároveň chrání věci v našem domě před škodlivým slunečním zářením. Za největší výhodu se však považuje možnost regulace teploty (především v letních měsících), kdy vznikající stín zůstává ještě před okny našeho domu a tím je v interiéru udržována teplota na příjemné hranici.

Posun žaluzií může být ovládán buť pomocí kliky, šňůry nebo za pomoci elektrického pohonu na 230V/50Hz. Elektrický pohon nám umožňuje zapojení na centrální systém, popřípadě lze toto provedení dovybavit dálkovým ovládáním.

žaluzie levně

Instalace takovýchto žaluzií je možno provádět jak na novostavby, tak zároveň již na stávající domy a chaty. Proto pokud vlastníte starší objekt, můžete při jeho rekostrukci uvažovat nad zakoupením venkovních žaluzií. Většina systémů je vybavena tzv. krycími plechy, které pohledově ukrývají v sobě právě ony svazky žaluzií.

Při výběru takovéhoto systému dbejte na kvalitu materiálů. Ty jsou totiž vystaveny celoročně přímému slunečnímu záření a dochází k jejich opotřebení. Venkovní žaluzie se prodávají jak v obvyklích normovaných rozměrech, tak také máte možnost využít služeb firem pro výrobu venkovních žaluzií na míru.


Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Venkovní žaluzie nejen pro dům”

Zanechat komentář