// článek...

Výprodej

Nej | Zahradní nábytek: Latest post

Zahradní trampolíny nejen pro děti

Chcete-li zpříjemnit pobyt na Vaší zahradě nejen Vaším dětem, ale také sobě, máme pro Vás tip. Co takhle si vyzkoušet trampolínu? Skákání na trampolíně patří mezi nejlepší způsoby, jak zábavnou formou můžete udělat něco pro své tělo. Během skákání také dochází ke stlačování krevního a lymfatického řečiště a díky tomu se z těla vyplavují toxiny a nebezpečné látky.

Při výběru trampolíny na zahradu je velice důležitý správný výběr. Dnes jsou velice populární kompletně vybavené trampolíny, které obsahují ochrannou síť, žebřík a také plachtu proti dešti. V jednoduchosti se dá říci, že čím je trampolína těžší, tím je stabilnější a díky tomu také bezpečnější. Proto při svém výběru dávajte přednost kvalitním certifikovaným trampolínám.

zahrada

Tyto kompletně vybavené trampolíny jsou vyrobeny z pozinkované oceli, což zaručuje trampolínám odolnost a dlouhověkost. Bezpečnostní síť je ošetřena proti UV záření. Stabilitu celé trampolíny zajišťují pevné ocelové můstky. Maximální nostnost je 150 kg. Silný ochranný lem pružin chrání skákajícího před pádem do pružin. Všechny trampolíny jsou určeny pro venkovní použití, není třeba je zakrývat ani uklízet pod střechu v letních měsících.

Na výběr máte hned z několika velikostí. Od nejmenší trampolíny s průměrem 244 cm, až po největší s průměrem 427 cm. Záleží jen na Vás, jakou si na zahradu pořídíte. Při volbě průměru je dobré myslet na to, že skákací plocha je menší o cca 30 cm (umístění pružin po obvodu trampolíny).

Skákáním na trampolíně můžete hubnout a přitom se bavit. Trampolína Vám poskytne velkou zábavu, na kterou jen tak nezapomenete. Vyzkoušejte také další zajímavé „hračky na zahradu“.


Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Zahradní trampolíny nejen pro děti”

Zanechat komentář