// archiv

Informace

Štítky 3 článků

Dětské hřiště na zahradě

Jaro přichází do našich zahrad a pomalu je vhodné připravovat se na novou letní sezónu. Dnes bychom Vám rádi představili dětská hřiště pro Vaší zahradu. V posledních letech zájem o dětská hřiště rychle roste. Kdo by také nechtěl udělat radost svým dětem a trávit s nimi čas na čerstvém vzduchu.
V dnešní době na českém [...]

Zahradní grily Smoky Fun

Ačkoliv je grilovací sezóna ještě daleko, už nyní můžete přemýšlet třeba nad koupí nového zahradního grilu. Existuje několik základních kategorií zahradních grilů. Dnes bychom Vám však chtěli představit trochu neobvyklé zahradní grily nesoucí označení Smoky Fun.
Všechny grily této značky jsou vyrobeny z poctivého silného ocelového plechu (minimální tloušťky je 3mm). Některé grily jsou vyrobeny [...]

Čištění zahradního nábytku

Pomalu ale jistě se nám blíží konec letní sezóny a s tím je spojeno uskladnění zahradního nábytku na zimu. Některý zahradní nábytek se nemusí schovávat, jiný je lepší před vlivem počasí ochránit. V tomto článku Vám přinášíme pár základních rad, jak správně „zazimovat“ zahradní nábytek tak, abychom jej v příštím roce mohli znovu naplno využít.
Při [...]

Štípačky dřeva nejen na chalupu

Již nyní je vhodné připravit se na zimu. Mnoho z nás si zajišťuje topení na chatách a chalupách samostatně. Topení v krbu navozuje krásnou pohodovou atmosféru a romantiku. Předností vlastní přípravy dřeva na zimu je levnější topení oproti jiným druhům paliva. Proto je vhodné myslet na přípravu dřeva již na začátku podzimu.
Dřevo můžeme zpracovávat [...]

Čemu se vyvarovat u zahradního nábytku

Určitě jste již mnohokrát při procházení supermarketů narazili na obzvlášť levný a celkem přitažlivý zahradní nábytek, byl by hřích jej nekoupit. Zamysleli jste se však, co může být důvodem, proč je tento nábytek tak levný? Důvodů může být hned několik. Tím nejpravděpodobnějším je nepříliš veliká kvalita materiálu (dřevo, kov, plast apod.).
Jedná-li se o nábytek [...]

Zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Blížící se parná léta vyvolávají otázky: Jak si odpočinout na vlastní zahradě a přitom nebýt sežehnutý sluncem? Naplní se moje představa o odpočinku na čerstvém vzduchu? Zahradní nábytek, nabízený na www.nabytek-aldo.cz je velmi různorodý. Předpokládáme, že právě tam si vyberete přesně dle svých vysněných představ o relaxaci.
Zahradní nábytek a doplňky
Nabídka zahradního nábytku na [...]

Výběr zahradního nábytku

Rádi byste oživili vaši zahradu či terasu, ale nevíte, co by vašemu místu mohlo slušet nejvíce? Tak to jste narazili na ten pravý článek, určitě zde objevíte řadu zajímavých a důležitých tipů, které vám rozšíří náhled na svět zahradního nábytku a pomohou k zakoupení toho vašeho vysněného zahradního nábytku.
Nejprve je nutné říci, že neexistuje žádné desatero, [...]

Plastový zahradní nábytek

Co nevidět se zde objeví léto a s ním celá hromada letáků od zahradnických a kutilských marketů, které se Vám budou snažit protlačit ty „nejkvalitnější“ druhy zahradního nábytku. Nyní se zaměřme pouze na zahradní nábytek plastový, protože se jedná o typ nábytku, který je nejlevnější, takže případný špatný výběr nebude zas tolik mrzet. Dnešní trh je [...]

Údržba zahradního nábytku (1)

O každý zahradní nábytek je nutné se starat a pečovat. Samotnou koupí nábytku nic nekončí. Pokud chcete, aby Vám zahradní nábytek sloužit dlouhá léta a nepodepsal se na něm zub času, je velice důležitá jeho údržba. Ačkoliv jsou zahradní sestavy vyráběny z odolných materiálů, jejich údržbou mnohonásobně prodloužíte jejich životnost. V dnešním článku se zaměříme [...]

Zahradní nábytek – úvod

Pro milovníky domova a přírody je zahrada nepostradatelnou součástí bydlení. Aby jste mohli zahradu plně využívat budete si muset dříve nebo později pořídit zahradní nábytek, který Vám zpříjemní pobyt venku na čerstvém vzduchu. Existuje nespočet druhů zahradního nábytku (dřevěný, kombinace dřeva a kovu, kovový zahradní nábytek popřípadě plastový). V dnešním úvodním článku by jsme se [...]