// archiv

Plastový nábytek

Štítky 3 článků

Čemu se vyvarovat u zahradního nábytku

Určitě jste již mnohokrát při procházení supermarketů narazili na obzvlášť levný a celkem přitažlivý zahradní nábytek, byl by hřích jej nekoupit. Zamysleli jste se však, co může být důvodem, proč je tento nábytek tak levný? Důvodů může být hned několik. Tím nejpravděpodobnějším je nepříliš veliká kvalita materiálu (dřevo, kov, plast apod.).
Jedná-li se o nábytek [...]

Údržba plastového nábytku

Plastový zahradní nábytek se stal velmi oblíbenou alternativou k nábytku dřevěnému, zvláště pak je používán tam, kde se neklade tak velký důraz na estetiku (i když i dnešní plastový zahradní nábytek může vypadat k světu), naopak se dbá na cenu, minimální zacházení a výdrž. Některý plastový nábytek dnes vypadá jako dřevěný.
I přes skutečnost, že plastový zahradní nábytek [...]

Plastový zahradní nábytek

Co nevidět se zde objeví léto a s ním celá hromada letáků od zahradnických a kutilských marketů, které se Vám budou snažit protlačit ty „nejkvalitnější“ druhy zahradního nábytku. Nyní se zaměřme pouze na zahradní nábytek plastový, protože se jedná o typ nábytku, který je nejlevnější, takže případný špatný výběr nebude zas tolik mrzet. Dnešní trh je [...]