// archiv

Zahradní nábytek

Štítky 3 článků

Příjemné posezení na zahradní houpačce

Nedílnou součástí mnoha amaterských a profesionálních zahrad je také zahradní houpačka. Někteří lidí tento typ zahradního nábytku přímo milují, jiným přijde houpačka jako zbytečnost. Pro výběr správné zahradní houpačky je dobré dopředu si rozmyslet, z jakého materiálu má být houpačka vyrobena.
V českých hobby marketech a na internetu se běžně prodávají zahradní houpačky z těchto [...]

Doplňte si zahradu pěkným nábytkem

Ty tam jsou doby, kdy byla zahrada především místem určeným na pěstování zeleniny. Její moderní podoba je zcela jiná. Současná zahrada se postupně stává odpočinkovým a relaxačním místem, kde se setkáváme s rodinou a přáteli. Už i u nás je zvykem, že za horkých dnů se přesouváme z bytů na zahrady a terasy. S tím přichází příjemná povinnost – [...]

Čištění zahradního nábytku

Pomalu ale jistě se nám blíží konec letní sezóny a s tím je spojeno uskladnění zahradního nábytku na zimu. Některý zahradní nábytek se nemusí schovávat, jiný je lepší před vlivem počasí ochránit. V tomto článku Vám přinášíme pár základních rad, jak správně „zazimovat“ zahradní nábytek tak, abychom jej v příštím roce mohli znovu naplno využít.
Při [...]

Zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Blížící se parná léta vyvolávají otázky: Jak si odpočinout na vlastní zahradě a přitom nebýt sežehnutý sluncem? Naplní se moje představa o odpočinku na čerstvém vzduchu? Zahradní nábytek, nabízený na www.nabytek-aldo.cz je velmi různorodý. Předpokládáme, že právě tam si vyberete přesně dle svých vysněných představ o relaxaci.
Zahradní nábytek a doplňky
Nabídka zahradního nábytku na [...]

Výběr zahradního nábytku

Rádi byste oživili vaši zahradu či terasu, ale nevíte, co by vašemu místu mohlo slušet nejvíce? Tak to jste narazili na ten pravý článek, určitě zde objevíte řadu zajímavých a důležitých tipů, které vám rozšíří náhled na svět zahradního nábytku a pomohou k zakoupení toho vašeho vysněného zahradního nábytku.
Nejprve je nutné říci, že neexistuje žádné desatero, [...]

Teakový zahradní nábytek

Zahradní nábytek patří obzvláště v teplých měsících mezi jeden z nejprodávanějších typů nábytku. Určitě znáte celou řadu zahradního nábytku, od plastového přes dřevěný až po kovový zahradní nábytek. Zahradní nábytek má využití všude tam, kde se hledí jak na estetiku, tak využití. U zahradního nábytku se většinou počítá se zhoršenými přírodními podmínkami, podle toho je také zahradní [...]

Luxusní zahradní sestava (Fiore)

Na trhu se zahradním nábytkem můžeme čas od času narazit na zajímavé řešení designu a funkčnosti nábytku. Švýcarský výrobce nábytku B-alance vytvořil sedací soupravu inspirovanou asijským starožitným nábytkem. Kolekce nese název Fiore. Tato luxusní sedací souprava na zahradu v sobě nese známky švýcarského designu.
Firma B-alance hledala inspiraci v přírodě a nakonec padla volba na [...]

Údržba plastového nábytku

Plastový zahradní nábytek se stal velmi oblíbenou alternativou k nábytku dřevěnému, zvláště pak je používán tam, kde se neklade tak velký důraz na estetiku (i když i dnešní plastový zahradní nábytek může vypadat k světu), naopak se dbá na cenu, minimální zacházení a výdrž. Některý plastový nábytek dnes vypadá jako dřevěný.
I přes skutečnost, že plastový zahradní nábytek [...]

Plastový zahradní nábytek

Co nevidět se zde objeví léto a s ním celá hromada letáků od zahradnických a kutilských marketů, které se Vám budou snažit protlačit ty „nejkvalitnější“ druhy zahradního nábytku. Nyní se zaměřme pouze na zahradní nábytek plastový, protože se jedná o typ nábytku, který je nejlevnější, takže případný špatný výběr nebude zas tolik mrzet. Dnešní trh je [...]

Údržba zahradního nábytku (1)

O každý zahradní nábytek je nutné se starat a pečovat. Samotnou koupí nábytku nic nekončí. Pokud chcete, aby Vám zahradní nábytek sloužit dlouhá léta a nepodepsal se na něm zub času, je velice důležitá jeho údržba. Ačkoliv jsou zahradní sestavy vyráběny z odolných materiálů, jejich údržbou mnohonásobně prodloužíte jejich životnost. V dnešním článku se zaměříme [...]