// archiv

Výprodej

Rubrika obsahuje 7 článků

Venkovní žaluzie nejen pro dům

Dnes bychom Vás rádi seznámili s možností instalace tzv. venkovních žaluzií, které lze instalovat nejen na Váš dům, ale také například na moderní chatu nebo zahradní domek. Venkovní žaluzie se staly během posledních pár let součástí moderních rodinných domů a chat.
Žaluzie montované v exteriéru umožňují plynulou regulaci přirozeného osvětlení, které proníká skrze okna do [...]

Zahradní trampolíny nejen pro děti

Chcete-li zpříjemnit pobyt na Vaší zahradě nejen Vaším dětem, ale také sobě, máme pro Vás tip. Co takhle si vyzkoušet trampolínu? Skákání na trampolíně patří mezi nejlepší způsoby, jak zábavnou formou můžete udělat něco pro své tělo. Během skákání také dochází ke stlačování krevního a lymfatického řečiště a díky tomu se z těla vyplavují toxiny [...]

Elektrické grily

Léto a grilování patří bezesporu k sobě. Pro snadné a rychlé grilování můžeme zvolit elektrické grily, které mají hned několik výhod. V dnešním článku bychom se rádi věnovali právě elektrickým grilům. Proč volit elektrický gril a co by nás k takovémuto rozhodnutí mělo vést si popíšeme níže.
Zdravé grilování
První a zároveň největší výhodou elektrických grilů je [...]

Dřevěné zahradní kompostéry

Ke krásné zahradě nepatří jen krásný zahradní nábytek, dobře vypadající travník, keře, stromy, ale také kompostéry, které nám umožňují uložení biologického odpadu nejen z naší zahrady. Někomu se může zdát kompostování „odpudivé“, ale jedná se o přirozenou přírodní cestu, jak recyklovat organické materiály. Místro pro uložení organických látek by měla mít každá větší zahrada. Proč [...]

Zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Blížící se parná léta vyvolávají otázky: Jak si odpočinout na vlastní zahradě a přitom nebýt sežehnutý sluncem? Naplní se moje představa o odpočinku na čerstvém vzduchu? Zahradní nábytek, nabízený na www.nabytek-aldo.cz je velmi různorodý. Předpokládáme, že právě tam si vyberete přesně dle svých vysněných představ o relaxaci.
Zahradní nábytek a doplňky
Nabídka zahradního nábytku na [...]

Zahradní lavice – sestava

Uvažujete-li nad koupí zahradního nábytku na chatu či chalupu, určitě bude pro Vás vhodnější volba nábytek z masivu v podobě klasického stolu a lavic. Zahradní lavice jsou populární právě k chalupám a do českých zahrad (mimo rodinný dům). Pokud je zahrada součástí Vašeho rodinného domu, můžete volit i méně mohutné sestavy.

U mohutnějších sestav jako [...]

Zahradní lehátko (polohovací)

Mezi velice žádaný zahradní nábytek patří zahradní lehátka, která využijete při Vaší relaxaci. Během posledních pár let se staly velice žádaným sortimentem. Mezi základní druhy zahradních lehátek patří tzv. polohovací lehátka.
Představujeme Vám jedno takové zahradní lehátko, které je polohovací a vyrobeno je z velice kvalitního materiálu, kterým je dřevo ze stromu nesoucí název „ [...]