// archiv

Zahrada

Rubrika obsahuje 4 článků

Příjemné posezení na zahradní houpačce

Nedílnou součástí mnoha amaterských a profesionálních zahrad je také zahradní houpačka. Někteří lidí tento typ zahradního nábytku přímo milují, jiným přijde houpačka jako zbytečnost. Pro výběr správné zahradní houpačky je dobré dopředu si rozmyslet, z jakého materiálu má být houpačka vyrobena.
V českých hobby marketech a na internetu se běžně prodávají zahradní houpačky z těchto [...]

Dětské hřiště na zahradě

Jaro přichází do našich zahrad a pomalu je vhodné připravovat se na novou letní sezónu. Dnes bychom Vám rádi představili dětská hřiště pro Vaší zahradu. V posledních letech zájem o dětská hřiště rychle roste. Kdo by také nechtěl udělat radost svým dětem a trávit s nimi čas na čerstvém vzduchu.
V dnešní době na českém [...]

Dřevěné zahradní kompostéry

Ke krásné zahradě nepatří jen krásný zahradní nábytek, dobře vypadající travník, keře, stromy, ale také kompostéry, které nám umožňují uložení biologického odpadu nejen z naší zahrady. Někomu se může zdát kompostování „odpudivé“, ale jedná se o přirozenou přírodní cestu, jak recyklovat organické materiály. Místro pro uložení organických látek by měla mít každá větší zahrada. Proč [...]

Dětská pískoviště na zahradě

Každý z nás určitě rád vzpomíná na dětská léta. K tomu mimo jiné patří také hrátky na zahradě a dětském pískovišti. Většina z nás stavěla bábovičky, hrady nebo dráhy pro autíčka. Proto by dnešní moderní zahrada, kde se pohybují děti měla obsahovat dětšké pískoviště. Jaké pískoviště zvolit, to si popíšeme v následujícím článku.
V součastné době [...]