// článek...

Zahrada

Nej | Zahradní nábytek: Latest post

Dětské hřiště na zahradě

Jaro přichází do našich zahrad a pomalu je vhodné připravovat se na novou letní sezónu. Dnes bychom Vám rádi představili dětská hřiště pro Vaší zahradu. V posledních letech zájem o dětská hřiště rychle roste. Kdo by také nechtěl udělat radost svým dětem a trávit s nimi čas na čerstvém vzduchu.

V dnešní době na českém trhu můžete zakoupit již hotová hřiště nebo také jako „skládačku“. Nemusíte se však obávat složitostí. Tyto dětská hřiště jsou zcela kompletní a jejich montáž je velice snadná. Svépomocí zvládne montáž takovéhoto hřiště i méně vzručný tatínek. V kravici obdržíte všechny díly (dřevěnou konstrukci, skluzavky, lana, chyty apod.) + veškerý spojovací materiál. Pokud i tak si na sestavení hřiště netroufáte, můžete využít možnosti nechat si hřiště smontovat profesionály.

zahradní nábytek levně

Všechny dřevěné části jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jejich tlošťka je volena podle podložených výpočtů. Všechny dřevěné části jsou tlakově impregnovány a jejich životnost je tak prodloužena.

Důležité je také zmínit, že dětská hřiště od firmy Jungle Gym jsou vyráběny v Holandsku a nejedná se tím pádem o nekvalitní zboží z Číny. Důkazem je také bezpečností certifikát TÜV.

Téměř všechny sestavy obsahují již v samotném základu skluzavku. Výhodou je pak možnost rozšiřování jednotlivých sestav o další moduly. Například houpačky, lanové centrum, horolezecká stěna apod. Všechny tyto doplňky můžete dokupovat postupně. Dětem se tak jejich dětšké hřiště neokouká příliš rychle. Díky velké škále rozšíření můžete vybudovat dětěm skutečně velké zábavní centrum na Vaší zahradě. Využít můžete také nabídky dopravy ZDARMA po celé České Republice při nákupu nad 4000,- Kč.

zahradní nábytek

Udělejte radost Vaším dětem a jejich kamarádům a pořiďte si na svou zahradu kvalitní a krásné dětské hřiště.


Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Dětské hřiště na zahradě”

Zanechat komentář