// článek...

Grily - Grilování

Nej | Zahradní nábytek: Latest post

Grilujte celoročně i mimo sezónu

Zahrady se převlékají do pestrých podzimních barev, dny se zkracují a babí léto je taktéž v nenávratu. Zkrátka nám příroda už dává najevo, že to pravé léto je za námi.

Zahradní grily, ať už máme klasické na dřevěné uhlí nebo v posledních letech stále populárnější plynové grily, jsme už většinou očistili a uložili do garáže či zahradního domku. A říkáme si, že na pochoutky připravované pod širým nebem si budeme muset nechat zajít chuť až do příštího jara. Ale je skutečně nutné se s oblíbeným grilováním po létě rozloučit?

Grilujte za jakýchkoliv podmínek

Není potřeba se omezovat ročním obdobím. Protože i u nás už je možné pořídit si přenosné stolní zahradní grily, na nichž lze grilovat nejen na zahradě či terase, ale i doma v kuchyni nebo v obýváku. Bez ohledu na to, jakou roční dobu nám udává kalendář. Jinými slovy si ony oblíbené pochoutky člověk může dopřát klidně i na Vánoce nebo na Silvestra v teple a pohodlí svého bytu. Zahradní grily předčí vaše očekávání.

grilování

Není nad klasiku – dřevěné uhlí

Ano, je to tak. V těchto stolních grilech – nejoblíbenější na našem trhu je model Amica – se totiž topí zvláštním dřevěným uhlím z bambusu a jako podpalovač v něm slouží speciální gel, který brání tvorbě kouře. „Výjimečnost tohoto unikátního stolního grilu spočívá právě v tom, že jde vůbec o první gril, na němž si oblíbené pochoutky z masa či zeleniny připravíte bez nepříjemného kouře a zápachu“ upozorňuje Zdeněk Derych z olomouckého Mountfieldu. Jediné, co ucítíte bude libá vůně připravovaných pokrmů.


Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Grilujte celoročně i mimo sezónu”

Zanechat komentář