// článek...

Luxusní sestavy

Nej | Zahradní nábytek: Latest post

Luxusní zahradní sestava (Fiore)

Na trhu se zahradním nábytkem můžeme čas od času narazit na zajímavé řešení designu a funkčnosti nábytku. Švýcarský výrobce nábytku B-alance vytvořil sedací soupravu inspirovanou asijským starožitným nábytkem. Kolekce nese název Fiore. Tato luxusní sedací souprava na zahradu v sobě nese známky švýcarského designu.

Firma B-alance hledala inspiraci v přírodě a nakonec padla volba na okvětní lístky. Jednotlivé části sedačky a stolky jsou vyrobeny do jednotlivých květních lístků. Toto rešení přináší hned několik možných variant a kombinací při využítí sedací soupravy.

Tato zahradní souprava obsahuje sedací pohovky, menší stolečky a větší stolky. Je jen na Vás, jak si nábytek sestavíte a umístíte do prosotoru pergoly nebo zahrady. Můžete zvolit uspořádání jako set (soupravu dohromady) nebo k samotnému lehátku přidat jen malý stoleček apod.

Luxusní zahradní souprava Fiore je vyrobena ze stabilního hlinikového rámu a syntetického ratanu. Tímto je zaručeno dlouhodobé užívání s minimálními nároky na údržbu. Jako celek působí sedací souprava velice příjemně a téměř nejde poznat, že se jedná o umělý materiál a ne přírodní ratan.

zdroj: b-alance.ch


Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Luxusní zahradní sestava (Fiore)”

Zanechat komentář