// článek...

Grily - Grilování

Nej | Zahradní nábytek: Latest post

Zahradní grily Smoky Fun

Ačkoliv je grilovací sezóna ještě daleko, už nyní můžete přemýšlet třeba nad koupí nového zahradního grilu. Existuje několik základních kategorií zahradních grilů. Dnes bychom Vám však chtěli představit trochu neobvyklé zahradní grily nesoucí označení Smoky Fun.

Všechny grily této značky jsou vyrobeny z poctivého silného ocelového plechu (minimální tloušťky je 3mm). Některé grily jsou vyrobeny s oceli o síle 5 mm. Plechy jsou ošetřeny černou ohnivzdornou barvou. Pro snadější manipulaci jsou všechny zahradní grily opatřeny kolečky, které jsou navíc pogumovany (nedochází tak například poničení Vaší terasy a pergoly). Uvnitř hlavní části najdete masivní plotnu, kterou lze použít jak na vaření, pečení tak grilování. Mimo to je hlavní část opatřena navíc šamotovou a mastkovou deskou. Plotna je umístěna přímo nad spalovací komorou.

Zahradní nábytek, grily

V grilech lze spalovat jak kusové dřevo tak dřevěné uhlí. Všechny grily jsou vybaveny dostatečně vysokým komínem, který zaručuje odvod kouře a zpříjemňuje tak Vaše grilování. Všechny grily jsou vybaveny teploměry pro snadnější přípravu pokrmů.

Grily Smoky Fun jsou vyjímečné navíc kombinací grilu a udírny. V menší části lze rozdělat oheň za pomocí dřeva a v hlavní části můžete udit ryby a jiné pokrmy. I díky tomu všechny grily této značky vynikají vyjímečným designem, kterého si všimne každý hned na první pohled. Navíc ke všem grilům Smoky Fun lze zakoupit mnoho doplňků (rošty, „pláštěnky“, stolek apod.). Grilování s těmito grily se stane Vaším koníčkem a Vaši přátelé se budou rádi vracet a ochutnávat Vaše grilované pokrmy. Užíjte si léto a pohodu na Vaší zahradě s grily Smoky Fun.


Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Zahradní grily Smoky Fun”

Zanechat komentář